سقف شیبدار سبک

سقف شیبدار سبک

سقف شیبدار سبک

در حال حاضر از مصالح مختلفی در ساخت ساختمان ها استفاده می شود اما این روز ها سقف شیبدار سبک به دلیل وزن کم و نصب راحتی که دارد، محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.از مهم ترین قسمت هایی یک بنا که سهم به سزایی در عمر ساختمان و زیبایی بیرونی آن دارد، سقف است که خود به انواع مختلفی تقسیم شده و در هر منطقه بنا بر شرایط آب و هوایی از سقف های مختلفی اسفاده می شود.

از سقف شیبدار سبک معمولا در سازه هایی استفاده می شود که مهندسان آن، تمایلی ندارند در مراحل ساخت از آهن و بتن در بافت سقف بهره ببرند و به دنبال وزن سبک هستند و به همین دلیل سقف شیبدار می تواند گزینه بسیار مناسبی برایشان باشد.

سقف شیبدار را معمولا در منازل مناطقی بکار می برند که بارش برف و باران زیادی دارند و سقف شیبدار کمک می کند باران به لایه پائینی سقف نفوذ نکند و به عنوان یک عایق قوی کار خود را انجام دهد.

 

کاربرد سقف شیبدار سبک

اگر سبک سازی سقف برای شما در اولویت قرار دارد، سقف سبک شینگل را می توانید بدون دغدغه برای منزل خود انتخاب کنید و در هزینه های خود صرفه جویی زیادی داشته باشید. از سقف سبک شیروانی معمولا در سوله ها و انبارها، کارخانجات، سالن ورزشی و … استفاده می شود که وزن کمتری به بنا تحمیل شده و حتی در برخی پروژه ها، این نوع سقف را در طبقه آخر پیاده سازی می کنند.

مزایای استفاده از سقف شیبدار

  1. مقاومت بالا در برابر رطوبت
  2. افزایش طول عمر سقف و ساختمان
  3. وزن بسیار سبک و اضافه نکردن فشار بر روی سازه
  4. نصب راحت
  5. مقرون به صرفه بودن

سقف شیبدار سبک