طرح های مختلف شینگل

جدول مشخصات فنی شینگل های شرکت آندورووف

یکی از مهم ترین دغدغه همه ی انسان ها ، تهیه یک محصول با کیفیت و مقرون به صرفه است . ممکن است برای خود شما نیز پیش آمده باشد که بگویید فلان محصول به قیمت اش می ارزد  یا خیر. فاکتورهای ظاهری و بسته بندی مناسب اولین گام در فروش محصولات است. کمتر پیش می آید که هنگام خرید محصول  جدول مشخصات آن محصول را مطالعه کنیم . شکل ظاهری محصول بسیار مهم و حائز اهمیت است اما نکته مهم تری که وجود دارد این است که مشخصات فنی محصول مخصوصا پوشش سقف شیبدار شینگل شما مطابق با استاندارد های روز دنیا باشد و آزمایش های لازم را پشت سر بگذارد. مهندسین خبره و اهل فن کسانی هستند که مشخصه های فنی محصول برای آنها حائز اهمیت است. همچنین استحکام بالای این محصول در آزمایشگاه های مخصوص مورد آزمایش قرار گرفته و استاندارد لازم را کسب کرده است و می توان به عنوان وجه تمایز این دسته از شینگل ها با باقی محصولات دانست.تمامی مواد وسنگریزه های استفاده شده در این محصول از سنگریزه های معدنی بوده و خودرنگ می باشند. قیر استفاده در این محصول به عنوان عایق عمل می کند .شینگل های شرکت پوشش بام تخت جمشید ،آن دسته از شینگل هایی هستند که مشخصات فنی محصولات به صورت کامل روی هر بسته محصول درج شده است . در این مقاله تلاش بر این است که تا میزان قابل توجهی شمارا با مشخصات فنی و استاندارد های موجود ، و همچنین اندازه شینگل ها و انواع مختلف شینگل آشنا کنیم.

مشخصات فنی شینگل   

طرح های مختلف شینگل های شرکت پوشش بام تخت جشمید

در این مقاله سعی بر این شده است که تمامی انواع شینگل های شرکت با مشخصه های ظاهری و طراحی پوشش سقف شینگل  به طور کامل توضیح داده شود. که به کمک و همکاری طراحان ومتخصصین شرکت شرکت پوشش بام تخت جمشید به مشتریان عزیز ارائه شده است 

 

شینگل هلالی 

این نوع شینگل به شینگل پولکی معروف است و نسبت به باقی طرح های شینگل خواهان کمتری در بازار دارد. زیرا این نوع شینگل ها ، در طرح های مدرن سقف شینگل،  کمتر به کار می رود

 

شینگل هلالی

شینگل لانه زنبوری

این نوع شینگل که یکی از زیباترین طرح های شینگل می باشد با طراحی جذاب و مدرن یک پوشش بام زیبا برای سقف شیبدار به شمار می آید . در نصب این طرح شینگل ابتدا یکی از ورق ها به صورت برعکس نصب شده و سپس باقی تایل ها روی یکدیگر نصب می شوند. زیبایی این طرح از شینگل بر رویسقف شیبدارشینگل بسیار زیاد است و دربرخی زوایا امکان نمای سه بعدی را به سقف شینگل می دهد . همانطور که در عکس زیر موجود است، این طرح در ابعاد 1 متر طول و 33 سانت عرض آن می باشد.

شینگل لانه زنبوری

شینگل آجری

این گونه شینگل ها ، که دارای نظم خاصی هستند و به ترتیب در کنار یکدیگر قرار گرفته اند ، از نظر معماری فضا را بزرگتر نشان داده ودر ابعاد بالا می تواند شکل زیبایی به کار دهند . طول این نوع شینگل همانند شینگل زنبوری یک متر می باشد و دقیقا پوشش یک متری به کار می دهد.

شینگل آجری

امروزه  با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت پوشش بام و همچنین تنوع در عرضه محصولات پوشش بام ،  بیشتر از پوششهای مدرن و جدید مانند شینگل در انواع شینگل لانه زنبوری، شینگل رولی و شینگل طرح آجری استفاده می شود. این شینگل ها هزینه نصب کمتر و به نسبت ارزان تر از نمونه های پوشش بام دیگر هستند. همچنین عایق بودن این گونه شینگل ها علاوه بر زیبایی بالقوه یکی دیگر از خصوصیات مهم شینگل های سقفی ساخته شده از قیر و سنگریزه های معدنی خودرنگ می باشد. 

  عواملی نظیر زیبایی یا موارد فنی ممکن است منجر شود که شما سقف شیبدار با شیب کم را برای سقف ویلا یا خانه خود انتخاب کنید. در هر صورت شرکت پوشش بام تخت جمشید آماده است که راهنمایی های لازم جهت انتخاب بهتر را خدمت شما ارائه نماید.