مزایای خانه هوشمند

۱ افزایش آسایش وایمنی ورفاه ساختمان
۲امکان روشن و خاموش نمودن روشناییها و وسایل برقی با استفاده ریموت کنترل

۳. امکان ایجاد سناریوهای متفاوت روشنایی بصورت پیش تنظیم به منظور زیبایی بخشیدن هرچه بیشتر و ارائه نور مناسب جهت زمانهایی خاص همچون زمان مطالعه، صرف غذا و مشاهده تلویزیون

۴.قابلیت کم نور و پر نور کردن تمامی روشنایی ها با ریموت کنترل

۵.قابلیت استفاده از هر نوع کلید و پریز

۶.قابلیت کنترل ادواتی چون اسپلیت یونیت ، ویدیو ، تلویزیون و استریو با همان ریموت کنترل

۷. قابلیت چک نمودن تمامی ادوات از طریق ریموت کنترل و خط تلفن
قابلین کنترل تاسیسات ساختمان با تلفن همراه

۸. قابلیت روشن و خاموش نمودن ادوات و روشنایی ها از راه دور ( از طریق خط تلفن)

۹. قابلیت باز و بسته نمودن پرده ها با ریموت کنترل و کلید

۱۰. قابلیت پیاده سازی زمانبندی و یا شرایط خاص جهت روشن شدن چراغها و یا بازو بسته شدن پرده ها

۱۱. وجود تایمر بر روی سیستم قابل برنامه ریزی و زمانبندی هریک از روشناییها و پریزها

۱۲. قابلیت اجرای سیستم تمام خاموش و تمام روشن ، برای روشناییها و وسایل مورد نیاز

۱۳. کنترل از راه دور ارائه شده بصورت رادیویی بوده وشعاع بیش از ۵۰ متر در فضای بسته را پوشش میدهد

۱۴. امکان افزوده شدن تعداد روشناییها و وسایل مورد کنترل بعد از اتمام کار.

کنترل روشنایی وکلیه تجهیزات تا ۲۵۶ مصرف کننده

راحتی:
خانه هوشمند با استفاده از اتوماسیون و بر عهده گرفتن برخی کارهای تکراری راحتی بیشتر برای ساکنین خود به ارمغان می آورد. از طرف دیگر، برای ایجاد فضای دلخواه در خانه هوشمند تنها یک اشاره کافی است: سناریوها وظیفه تنظیم دقیق محیط را به عهده میگیرند.
استفاده از یک نرم افزار کارآمد با User Interface ساده و چند زبانه (از جمله فارسی) برای کنترل کلیه تجهیزات مزیت دیگری است که موجب سادگی زندگی در خانه هوشمند میگردد. کار با این نرم افزار نیاز به هیچ آموزش خاصی ندارد.

ایمنی:
در شرایط بحرانی از جمله آتش سوزی، آب گرفتگی و سرقت، خانه هوشمند اخطارهایی اعلام میکند که میتواند سهم بسزایی در پیشگیری از وقوع خرابی یا بیشتر شدن آن ایفا کند.
ویژگی خاص دزدگیر در منطقه بندی (Zone) فضاهای تحت پوشش، استفاده از سنسور دقیق تشخیص حضور شخص، حسگر اثر انگشت و همچنین کنترل و ضبط تصاویر دوربینهای مدار بسته بصورت دیجیتال ایمنی را برای منازل به شکل چشمگیری بالا میبرد.
خانه هوشمند

انعطاف پذیری:
انعطاف پذیری در اجرا و استفاده از خصوصیات شاخص تکنولوژی هوشمند است. با استفاده از ابزاری که این تکنولوژی در اختیار قرار میدهد، برای اضافه کردن این امکانات به منازل موجود در اکثر موارد نیاز به سیم کشی مجدد و تعویض تجهیزات موجود در منزل وجود ندارد.
استفاده از کلیدها و صفحات نمایش هوشمند برای برنامه ریزی و اجرا دستورات، امکان کنترل با استفاده از Remote Control از داخل منزل و یا با تلفن همراه، همگی ساکنین را برای دسترسی به امکانات خانه یاری میکنند.

صرفه جویی در مصرف انرژی:
مدیریت مصرف انرژی در خانه هوشمند تاثیر بسزایی در صرفه جویی مصرف انرژی دارد. وابسته کردن نور و سیستم تهویه به حضور شخص و برنامه ریزی بهینه دمای اتاقها در ساعات مختلف شبانه روز از مصادیق این مدیریت مصرف انرژی می باشند.

این شرکت امادگی خود را جهت هرگونه هوشمندسازی و بهینه سازی مصرف و نور پردازی و همکاری با شما مهندسان و سازندگان اعلام میدار د

کلید های لوکس و مقاوم سنتی و هوشمند ایتالیایی و المانی وپنلهای کنترلی زیبایی و دوام را برای شما به ارمغان می اورد وشما می توانید از هر دنقطه جهان با ساختمان خود در ارتباط باشید این شرکت به عنوان وارد کننده مستقیم و برنامه نوسی پروتکلهای مختلف اماده ارایه خدمات به کلیه همکاران و سازندگان و‌مالکان محترم می باشد