کاربرد چوب او اس بی | کاربرد چوب osb

 

کاربرد چوب او اس بی | کاربرد چوب osb

کاربرد چوب او اس بی | کاربرد چوب osb

یکی از ارزان ترین و سبک ترین چوب هایی که در ساختمان از آن ها استفاده می شود، چوب او اس بی می باشند که برای تمام محیط ها، مناسب هستند .

چوب های او اس بی با قطر 6 الی 25 میلیمتر تهیه می شوند و عموما دارای سه لایه مختلف هستند. این چوب ها به وسیله فشار و دما متراکم شده و به همین دلیل نسبت به سایر چوب ها مقاومت بسیار بیشتری دارند. چوب های osb محکم، با مقاومت بالا و سبک می باشد و قیمت بسیار مناسبی دارد.

چوب او اس بی در کجا استفاده می شود؟

کاربرد چوب او اس بی ، بیشمار است و در مکان های مختلفی از خانه میشود از آن استفاده کرد. قیمت کابینت ها به نسبت گذشته بالاتر رفته و شاید در زمان ساخت خانه هزینه زیادی را بر دوش شما بگذارد، چوب او اس بی جایگزین مناسبی برای ساخت کابینت است و مقاومت و پایداری بی نظیری دارد.

در ساختن کمد یا هر وسیله چوبی دیگری، چوب او اس بی جز بهترین گزینه ها است و حتی در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل نیز از آن بهره می برند. چوب او اس بی دارای قطرهای مختلف هست و با توجه به شکل کلی سقف، می توانید از آن استفاده کنید. هم چنین این نوع چوب، پوشش دهی مناسبی برای کف منازل مسکونی و ساختمان اداری می باشد و زیبایی خاصی را به محیط می بخشد.

اگر در قسمت هایی از منزل شما مثل کنار پنجره یا کنار کابینت ها،  فضالی خالی  وجود دارد و شما به دنبال ابزار مناسبی برای طراحی دکور آن ها هستید، چوب او اس بی این نیاز شما را برآورده می کند و به دلیل سبک و نازک بودن، میتواند در طرح های مختلفی خود را نشان دهد.